
24入組聖誕美甲貼紙 - 可愛粉色鹿紋壓花人造指甲貼片,含果凍膠和指甲修飾文件,適用於女性和女孩
SKU: sb2311302801153879
Price and availability
NT$27
甲型
杏仁形
尺寸指南
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

杏仁形
| Material | ABS |
| Color | Multicolor |
| Length | Long |
| Pattern Type | Plain |
| Season | Summer |
| Style | Simple |
| Nail Shapes | Almond |
| Type | Color Nails |
| 高度 | 2 cm |
| 長度 | 14 cm |
| 寬度 | 7 cm |
| SKU | sb2311302801153879 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.