
全新
24片金色3D浮雕镀金长方形美甲贴纸,欧美时尚可卸可佩戴假指甲
SKU: sb260516153985351460528
Price and availability
NT$38
甲型
方形
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

方形
| Material | ABS |
| Color | Gold |
| Length | Medium |
| Pattern Type | Graphic |
| Season | Winter |
| Style | French |
| Texture | Solid State |
| Nail Shapes | Square |
| Type | Color Nails |
| Finish | Glossy |
| Festivals | Other |
| 高度 | 0.5 cm |
| 長度 | 1.8/2.3 cm |
| 寬度 | 1.1/2.1 cm |
| SKU | sb260516153985351460528 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.