
全新
24片装中号方形美国独立日爱国美甲贴纸,国旗、星条图案,优雅柔和的风格,融合节日元素,时尚百搭,适合女性,四季皆宜。
SKU: sb260415231808947887194
Price and availability
NT$40
顏色:彩色
大圖


甲型
方形
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護



方形
| Material | ABS |
| Color | Multicolor |
| Length | Medium |
| Pattern Type | Geometric |
| Season | Winter |
| Style | French |
| Texture | Solid State |
| Nail Shapes | Square |
| Type | Color Nails |
| Finish | Glossy |
| Festivals | New Year |
| 高度 | 0.5 cm |
| 長度 | 1.8/2.3 cm |
| 寬度 | 1.1/2.1 cm |
| SKU | sb260415231808947887194 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.