
24片椭圆形蓝白格纹美甲贴纸,适合时尚女孩、OL、派对、约会、日常佩戴和节日佩戴。
SKU: sb260319102791692091143
Price and availability
NT$49
甲型
橢圓形
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

橢圓形
| Material | ABS |
| Color | Blue |
| Length | Short |
| Pattern Type | Geometric |
| Season | Winter |
| Style | French |
| Texture | Solid State |
| Nail Shapes | Oval |
| Type | Color Nails |
| Finish | Glossy |
| Festivals | New Year |
| 高度 | 0.5 cm |
| 長度 | 2.2/2.6 cm |
| 寬度 | 1.1/1.85 cm |
| SKU | sb260319102791692091143 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.