
24片装短款杏仁形3D立体花朵假指甲,适合女性日常佩戴、约会、派对及其他场合。
SKU: sb260417144419795362772
Price and availability
NT$45
甲型
杏仁形
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

杏仁形
| Material | ABS |
| Color | Pink |
| Length | Short |
| Pattern Type | Colorblock |
| Season | Winter |
| Style | French |
| Texture | Solid State |
| Nail Shapes | Almond |
| Type | Color Nails |
| Finish | Cat Eye |
| Festivals | New Year |
| 高度 | 0.5 cm |
| 長度 | 2.2/2.6 cm |
| 寬度 | 1.1/1.85 cm |
| SKU | sb260417144419795362772 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.