Author: L***T
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Can never go wrong with sheinnails they are always great quality
顏色: 彩色

方形
| Material | ABS |
| Color | Multicolor |
| Pattern Type | Colorblock |
| Nail Shapes | Coffin |
| Type | Color Nails |
| 高度 | 0.5 cm |
| 長度 | 1.29/1.75 cm |
| 寬度 | 1/1.85 cm |
| SKU | sb2406063052382244 |
Author: L***T
Date:
Review: Can never go wrong with sheinnails they are always great quality
顏色: 彩色
Author: m***8
Date:
Review: daughter loved them. wore them quite a few times
顏色: 彩色
Author: a***4
Date:
Review: Bought for Halloween perfect size
顏色: 彩色
Author: c***0
Date:
Review: pretty. can't wait to use!!
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.