
24入超大虹鴨指甲貼,超長法式甲貼,瓷娃娃款式黑色指甲貼,情人節粉紅禮品盒裝,適用於y2k風格美甲店
SKU: sb2311107617789219
Price and availability
NT$63
甲型
其他形狀
尺寸指南
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

其他形狀
| Material | ABS |
| Color | Multicolor |
| Length | Medium |
| Pattern Type | Graphic |
| Season | Winter |
| Style | French |
| Nail Shapes | Duck/Flare |
| Type | 3D Nails |
| Finish | Glossy |
| Festivals | Other |
| 高度 | 0.2 cm |
| 長度 | 1.89 cm |
| 寬度 | 1.41 cm |
| SKU | sb2311107617789219 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.