
全新
26-28英寸金色真人发训练头模(直发) - 含80%真人发,专业美发练习头模,带夹子支架,适用于美发师和编发练习
SKU: sb260506112780038612010
Price and availability
NT$632
顏色
金色
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

金色
| Material | Synthetic Fiber |
| Special Selling Point | Wig Caps |
| Type | Connecting Tools |
| 直徑 | 16.5 cm |
| 高度 | 16.5 cm |
| 長度 | 16.5 cm |
| 寬度 | 27 cm |
| 頭圍 | 54 cm |
| SKU | sb260506112780038612010 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.