Author: d***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very nice thanks shein
顏色: 黑色

26 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 292 g |
| 長度 | 65 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb2412044246131353 |
Author: d***n
Date:
Review: Very nice thanks shein
顏色: 黑色
Author: G***s
Date:
Review: very beautiful ❤️❤️❤️❤️❤️
顏色: 黑色
Author: n***0
Date:
Review: Value for money: جميل جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا
顏色: 黑色
Author: z***1
Date:
Review: Verrrryyyyy goooooodddddddddd
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.