
26吋深灰色漸層波浪捲髮瀏海適合日常佩戴合成纖維女假髮
SKU: sb2312132175741060
Price and availability
NT$361
假髮長度
26 inch
尺寸指南
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

26 inch
| Color | Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Curl | Water Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 220 |
| 淨重 | 279 g |
| 長度 | 65 cm |
| 頭圍 | 55-58 cm |
| SKU | sb2312132175741060 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.