Author: p***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Comfortable to wear: its a good size!! i wear a lot if wigs for cosplay and this is a great one! styled it into maomao from the apothecary diaries!!
顏色: 墨綠色
26 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Dark Green |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 260 g |
| 長度 | 65 cm |
| 頭圍 | 55 cm |
| SKU | sb2302159965667960 |
Author: p***3
Date:
Review: Comfortable to wear: its a good size!! i wear a lot if wigs for cosplay and this is a great one! styled it into maomao from the apothecary diaries!!
顏色: 墨綠色
Author: c***e
Date:
Review: IT LOOKS SO REAL I LOVE IT
顏色: 墨綠色
Author: l***8
Date:
Review: Very good!!!!!! I like it !!!!!!!!!!!!!!!!
顏色: 墨綠色
Author: m***0
Date:
Review: It’s surprisingly good quality , bought it for my maki cosplay
顏色: 墨綠色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.