
26英寸耐热合成纤维机织刘海假发,优雅造型,自然蓬松柔软,耐热合成纤维全机织假发,适合日常佩戴、音乐节、派对、角色扮演,也是送给朋友的绝佳礼物。
SKU: sb260119092108152677907
Price and availability
NT$316
假髮長度
26 inch
尺寸指南
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

26 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 220 g |
| 長度 | 66 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb260119092108152677907 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.