Author: T***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: It’s lovely thank you so much I love it
顏色: 金色
26 inch
13*4
| Composition | 100% Polyester |
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Gold |
| Type | Lace Front Wigs |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Lace Area | 13*4 |
| 淨重 | 260 g |
| 長度 | 67 cm |
| 頭圍 | 52-28 cm |
| SKU | sb260311140148055031392 |
Author: T***e
Date:
Review: It’s lovely thank you so much I love it
顏色: 金色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.