
26 Inch Long Straight Natural Black Wig With Bangs Heat Resistant Synthetic Hair Wig For Women Daily Party Cosplay Use
SKU: sb260224141827010964023
Price and availability
NT$681
假髮長度
26 inch
尺寸指南
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

26 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 250 g |
| 長度 | 65 cm |
| 頭圍 | 55 cm |
| SKU | sb260224141827010964023 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.