Author: a***3
Date:
Review: 完美,非常喜歡,物超所值,很棒👍
顏色: 亞麻棕

26 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Linen Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 215 g |
| 長度 | 65 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb25021896964211783 |
Author: a***3
Date:
Review: 完美,非常喜歡,物超所值,很棒👍
顏色: 亞麻棕
Author: y***a
Date:
Review: 頭髮髮色好看但是風吹了幾次之後髮毛就開始沒有光滑度開始糾結,但是應該是一般假髮都是如此 CP值高: 高 易穿戴: 容易 佩戴舒适: 舒適 髮型時尚度: 好看
顏色: 亞麻棕
Author: A***e
Date:
Review: Value for money: the color were amazing. A matte wig ,ain't shine ,synthetic wig often doesn't last long. for anyone want to try a color wig but refuse to dyed their hair, it's a good buy for sure..I'm saying these as wig wearer myself.
顏色: 亞麻棕
Author: t***7
Date:
Review: انتو دايما متميزين كالعاده طبعا ♥️♥️ودايما كل حاجة بجبها من عندكو تحفه وتجنن بجد 💙💙💙💙💙💙💙 بجد شكرا شي ان🥰🥰🥰🥰🥰🥰
顏色: 亞麻棕
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.