

alicegarden 这款26英寸长的合成假发,拥有自然波浪卷发造型,呈现迷人的棕色。中分设计,这款假发非常适合女士日常佩戴,外观自然逼真,是送给女士的理想礼物。
SKU: sb260310142472305604825
Price and availability
NT$431
假髮長度
26 inch
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護


26 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown |
| Type | U-Shaped Woven Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Kinky Curly |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 245 g |
| 長度 | 65 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb260310142472305604825 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.