Author: S***m
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Value for money: excellent Easy to wear: very easy Comfortable to wear: very comfortable Hairstyle stylishness: looks real
顏色: 漸層

24 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 260 g |
| 長度 | 60 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb25063077549292658 |
Author: S***m
Date:
Review: Value for money: excellent Easy to wear: very easy Comfortable to wear: very comfortable Hairstyle stylishness: looks real
顏色: 漸層
Author: M***e
Date:
Review: I love all my purchases
顏色: 棕色
Author: l***7
Date:
Review: Prob my fave wig ! Looks real
顏色: 漸層
Author: A***2
Date:
Review: I love itttttttttt 🥰🥰🥰🥰🥰 very niceeeeee
顏色: 漸層
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.