Author: i***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Easy to wear: super Comfortable to wear: very soft and comfortable
顏色: 臟橘色

26 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Dirty Orange |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 250 g |
| 長度 | 65 cm |
| 頭圍 | 58.5 cm |
| SKU | sb2312124714371070 |
Author: i***7
Date:
Review: Easy to wear: super Comfortable to wear: very soft and comfortable
顏色: 臟橘色
Author: i***7
Date:
Review: Amazing wig. I love it
顏色: 臟橘色
Author: n***2
Date:
Review: good quality same as picture color
顏色: 臟橘色
Author: M***z
Date:
Review: Very good quality and worth the money and comes amazing and is just brilliant
顏色: 臟橘色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.