Author: n***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very beautiful and it is good
顏色: 中紫紅色

28 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Blonde Highlight |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 290 g |
| 長度 | 71 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb251027310077595512 |
Author: n***1
Date:
Review: Very beautiful and it is good
顏色: 中紫紅色
Author: b***7
Date:
Review: So cute and great quality
顏色: 中紫紅色
Author: a***6
Date:
Review: نفس الصورة شكرا شي ان
顏色: 中紫紅色
Author: M***d
Date:
Review: Sooo good
顏色: 中紫紅色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.