Author: d***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Sooooooooo amazing it makes my face like AI so soft like real hair iloveit🥰
顏色: 棕色

28 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 282 g |
| 長度 | 71.12 cm |
| 頭圍 | 55 cm |
| SKU | sb25032817455747374 |
Author: d***a
Date:
Review: Sooooooooo amazing it makes my face like AI so soft like real hair iloveit🥰
顏色: 棕色
Author: M***y
Date:
Review: Comfortable to wear: very comfy to put on your head
顏色: 棕色
Author: K***a
Date:
Review: I highly recommend this item i love it so much
顏色: 棕色
Author: n***l
Date:
Review: كل أشياء شي ان تجنن ❤️❤️
顏色: 棕色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.