
全新
28英寸长层次感波浪卷假发,带空气刘海,浅灰金色渐变深色发根,合成纤维假发,适合女性日常、派对、角色扮演使用,耐热渐变灰金色假发
SKU: sb260410153151310073563
Price and availability
NT$331
假髮長度
28 inch
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

28 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Blonde Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 250 g |
| 長度 | 72 cm |
| 頭圍 | 52-58 cm |
| SKU | sb260410153151310073563 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.