
28英寸长自然波浪卷假发,深棕色假发,中分缝,合成纤维,耐热长卷假发,适合女性日常、派对、角色扮演、圣诞节、万圣节等场合佩戴。
SKU: sb260302164835282609556
Price and availability
NT$279
假髮長度
28 inch
尺寸指南
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

28 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black Brown |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 260 g |
| 長度 | 71.12 cm |
| 頭圍 | 52-58 cm |
| SKU | sb260302164835282609556 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.