
这款28英寸长的合成假发,拥有自然直发造型和迷人的棕色发色。它采用刘海设计,并使用耐热纤维制成,确保经久耐用。这款假发非常适合女士日常佩戴,外观自然逼真,也是馈赠亲友的理想之选。
SKU: sb260311173452985085008
Price and availability
NT$297
假髮長度
28 inch
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

28 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 220 g |
| 長度 | 70 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb260311173452985085008 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.