Author: a***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: CP值高: 一開始很躁有耐心整理變很好看 佩戴舒适: 有整理過了 髮型時尚度: 100
顏色: Dark Brown

28 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Dark Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 230 g |
| 長度 | 74 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2412262860675056 |
Brand Name: SHUDUO
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/SHUDUO-sc-0142100071.html
Quality: 6574589 people said the quality is very good!
Author: a***0
Date:
Review: CP值高: 一開始很躁有耐心整理變很好看 佩戴舒适: 有整理過了 髮型時尚度: 100
顏色: Dark Brown
Author: a***0
Date:
Review: CP值高: 很好 易穿戴: 是的 佩戴舒适: 舒服 髮型時尚度: 70
顏色: Dark Brown
Author: 張***瑩
Date:
Review: 出乎意料
顏色: Dark Brown
Author: t***2
Date:
Review: CP值高: 贊贊贊贊贊贊最讚讚讚讚贊贊贊贊贊贊最讚讚讚讚
顏色: Dark Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.