
28英寸长波浪棕色金色假发,适合女性日常、派对、角色扮演、化装舞会等场合,外观自然,适合万圣节、圣诞节、新年、音乐节、毕业礼物等场合,可直接作为礼物赠送,亦可作为万圣节和圣诞节礼物。
SKU: sb260318144367998407828
Price and availability
NT$324
顏色:臟橘色
大圖
假髮長度
28 inch
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

28 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Dirty Orange |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 283 g |
| 長度 | 71 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb260318144367998407828 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.