Author: a***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 很漂亮 看不出來是假的
顏色: 深棕色

30 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Dusty Pink |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 329 g |
| 長度 | 75 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb25012538777977413 |
Author: a***2
Date:
Review: 很漂亮 看不出來是假的
顏色: 深棕色
Author: h***0
Date:
Review: The is beatu lfillllll
顏色: 酒紅色
Author: E***a
Date:
Review: 超級無敵美超級無敵美超級無敵美超級無敵美
顏色: 深棕色
Author: a***h
Date:
Review: Very nice i loved it soooooo much
顏色: 深棕色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.