Author: c***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 髮型時尚度: 髮質不錯
顏色: 間色

28 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | Natural Wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Piano Color |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 277 g |
| 長度 | 66 cm |
| 頭圍 | 54 cm |
| SKU | sb25022060901461310 |
Author: c***6
Date:
Review: 髮型時尚度: 髮質不錯
顏色: 間色
Author: l***4
Date:
Review: CP值很高 非常容易穿戴 配戴非常的舒服舒適 髮型更是現在最流行的時尚髮型 非常喜歡值得購買
顏色: 間色
Author: r***5
Date:
Review: 髮質很好,跟圖片上描述的一模一樣!
顏色: 挑染棕色
Author: c***a
Date:
Review: 非常好的商品,值得推薦,非常的喜歡出貨速度也很快
顏色: 挑染棕色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.