- Video








28英寸酒红色长波浪假发,带刘海,蓬松柔软耐热合成纤维假发,适合角色扮演、派对和日常佩戴
SKU: sb260410115385678952498
Price and availability
NT$291
顏色:酒紅色
大圖
假髮長度
28 inch
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
28 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Burgundy |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Water Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 260 g |
| 長度 | 70 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb260410115385678952498 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.