
2个200W 40000LM 3D 360 H7 LED汽车大灯灯泡,兼容Canbus H1 H11雾灯,9颗LED即插即用,6000K色温
SKU: sq260120135039004710366
Price and availability
NT$751
款式:
A
顏色
白色
插頭類型
H1
H11
H7
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

白色
H1
H11
H7
| Material | Aluminum |
| Power Supply | Car Charger |
| Style Type | A |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | >100W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq260120135039004710366 |
Brand Name: TOAUTO
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/TOAUTO-sc-0145184279.html
Quality: 7055287 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.