
2个60W 15000LM H11 H7 9005 HB3 9006 HB4 汽车CSP LED雾灯/大灯灯泡 6000K 白色汽车雾灯/日间行车灯
SKU: sq260324155093122365313
Price and availability
NT$284
款式:
A
顏色
白色
插頭類型
H11
H7
9006
9005
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

白色
H11
H7
9006
9005
| Material | Aluminum |
| Power Supply | Car Charger |
| Style Type | A |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 60W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq260324155093122365313 |
Brand Name: TOAUTO
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/TOAUTO-sc-0145184279.html
Quality: 5543636 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.