
2个装汽车T10 12V LED信号灯 白色灯 位置灯 停车灯 城市灯 T10 168 194 2825 W5W 8SMD LED灯泡
SKU: sq260403144290155325815
Price and availability
NT$178
款式:
T10
顏色
白色
尺寸
2個
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

白色
2個
| Material | Aluminum |
| Power Supply | Car Charger |
| Style Type | T10 |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 5W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 2000~3000LM |
| SKU | sq260403144290155325815 |
Brand Name: TOAUTO
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/TOAUTO-sc-0145184279.html
Quality: 6910819 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.