
2个H16 5202 LED雾灯灯泡 6000K 白色 1500LM 日间行车灯
SKU: sq260320145013500017824
Price and availability
NT$276
款式:
H16 黑鋁 白光
顏色
6000K White
插頭類型
H16/5202
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

6000K White
H16/5202
| Material | ABS |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Style Type | H16 Black Aluminum White Gloss |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 35W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 2000LM |
| SKU | sq260320145013500017824 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.