- Video










全新
TOAUTO 2个T10 LED灯泡 W5w 4014 24SMD 超亮汽车车门牌照灯后备箱停车灯 12V 圆顶阅读灯 白色
SKU: sq260415163348642117098
Price and availability
NT$109
款式:
T10
顏色
白色
尺寸
2個
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
白色
2個
| Material | Aluminum |
| Power Supply | Car Charger |
| Style Type | T10 |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 5W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq260415163348642117098 |
Brand Name: TOAUTO
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/TOAUTO-sc-0145184279.html
Quality: 2722746 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.