Author: f***6
Date:
Review: 物流送貨速度很快,尚未使用,品質看起來不錯,有機會會再回購
顏色: 彩色

Yellow-T20 7443 W21/5W
Red-T20 7443 W21/5W
White-T20 7443 W21/5W
Yellow-T25 3156 P27W
Red-T20 7440 W21W
White-T20 7440 W21W
Yellow-T25 3157 P27/7W
Yellow-T20 7440 W21W
Red-T25 3157 P27/7W
White-T25 3157 P27/7W
Red-T25 3156 P27W
White-T25 3156 P27W
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | No |
| Color | Multicolor |
| Power Supply | Car Charger |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 20W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 3000~4000LM |
| SKU | sq25101716061955014 |
Brand Name: S&D
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/SD-sc-0145514430.html
Quality: 6990309 people said the quality is very good!
Author: f***6
Date:
Review: 物流送貨速度很快,尚未使用,品質看起來不錯,有機會會再回購
顏色: 彩色
Author: s***s
Date:
Review: Wow this quality is so much better than what i expected!!! Definitely worth it...
顏色: 彩色
Author: n***6
Date:
Review: nice products and good quality
顏色: 彩色
Author: g***8
Date:
Review: حلو
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.