- Video


















全新
2个120000流明200瓦LED大灯灯泡,6500K白色CSP芯片,H1 H4 H7 H11 H13 9005 9006 9007,超亮汽车大灯
SKU: sq260512095777487289917
Price and availability
起價
NT$359
款式:
A8
顏色
銀色
插頭類型
H1
H11
H7
9006
9005
H4
9007
H13
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
起價
銀色
H1
H11
H7
9006
9005
H4
9007
H13
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | Car Charger |
| Lamp Life | >50000Hrs |
| Style Type | A8 |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | >100W |
| Color Temperature | 3900K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq260512095777487289917 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.