
全新
2个45000流明CANBUS H7 LED大灯,300W CANBUS无故障车灯,6500K,H1 H3 H4 H11 9005 HB3 9006 HB4,12V/24V
SKU: sq260506164834168422646
Price and availability
NT$208
款式:
C6
顏色
白色
插頭類型
H1
H11
H3
H7
9006
9005
H4
9007
H13
880
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

白色
H1
H11
H3
H7
9006
9005
H4
9007
H13
880
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Features | Waterproof |
| Lamp Life | 50000Hrs |
| Style Type | C6 |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 20W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 5000~6000LM |
| SKU | sq260506164834168422646 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.