
全新
2个K9 LED大灯灯泡 H4 H11 9005 9006 COB 四面发光汽车前灯超亮穿透力汽车配件
SKU: sq260507172714693367678
Price and availability
NT$355
款式:
K9
顏色
白色
插頭類型
H1
H11
H3
H7
9006
H4
9012
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

白色
H1
H11
H3
H7
9006
H4
9012
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Features | Waterproof |
| Lamp Life | 50000Hrs |
| Style Type | K9 |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 25W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 5000~6000LM |
| SKU | sq260507172714693367678 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.