- Video









TOAUTO 2个迷你H7 LED大灯灯泡,CANBUS接口,20000流明,80瓦,汽车涡轮增压驾驶大灯,无故障,6500K白光,远近光一体,12V
SKU: sq260205150889279288595
Price and availability
NT$787
款式:
A
顏色
白色
插頭類型
H7
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
白色
H7
| Material | Aluminum |
| Power Supply | Car Charger |
| Style Type | A |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 80W~90W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq260205150889279288595 |
Brand Name: TOAUTO
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/TOAUTO-sc-0145184279.html
Quality: 4332499 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.