
2颗6000K H4/9003 H7 H11 9005/HB3 9006/HB4 881超亮50W 12000LM LED汽车雾灯灯泡,即插即用,亮度比卤素灯高750%,IP68防水,航空铝合金外壳,1:1精准光束模式
SKU: sq260411155232131697353
Price and availability
起價
NT$224
款式:
V2
顏色
黑色
插頭類型
H11
H3
H7
9006
9005
H4
880
5202
881
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

起價
黑色
H11
H3
H7
9006
9005
H4
880
5202
881
| Material | Aluminum |
| Power Supply | Car Charger |
| Style Type | V2 |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 30W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq260411155232131697353 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.