- Video












2个装9003 H4 LED大灯灯泡套装,远近光通用,超亮白光,不含电池
SKU: sq260510154091418121307
Price and availability
NT$239
款式:
2pcs
顏色
白色
插頭類型
H4
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
白色
H4
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | Car Charger |
| Lamp Life | 50000Hrs |
| Style Type | 2pcs |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 60W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 5000~6000LM |
| SKU | sq260510154091418121307 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.