
2pcs 9005 9006 H11 5202 Upgraded 300% Ultra Bright LED Headlight High/Low/Fog Light Bulbs 6000K Cool White 25000LM LED Bulb Plug And Play
SKU: sq25040220001002042
Price and availability
NT$555
插頭類型
H11
9006
9005
5202
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

H11
9006
9005
5202
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | No |
| Color | Black |
| Power Supply | Car Charger |
| Features | Easy Assembly |
| Lamp Life | >50000Hrs |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | >100W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq25040220001002042 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.