
全新
2颗汽车LED灯,C1色温,6000K色温,H4、H7、H11、9005、9006灯珠,7600流明,COB灯珠,36W LED汽车前照灯,不含电池
SKU: sq260507155229826667919
Price and availability
NT$157
款式:
6000K
顏色
白色
插頭類型
H1
H11
H3
H7
9006
9005
H4
9012
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

白色
H1
H11
H3
H7
9006
9005
H4
9012
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Features | Waterproof |
| Lamp Life | 50000Hrs |
| Style Type | 6000K |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 15W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 5000~6000LM |
| SKU | sq260507155229826667919 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.