
全新
2个带盖透明玻璃美甲杯,丙烯酸液体调色碟,单体和刷子清洁用,美甲工具
SKU: sb260511095244291829582
Price and availability
NT$73
規格
2pcsA
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

2pcsA
| Material | Glass |
| Handle Material | Plastic |
| Bristle Material | Nylon |
| Brush Head Width | 12-15mm |
| Color | Multicolor |
| Type | Nail Art Brush Cleaner Cup |
| 高度 | 3.3 cm |
| 長度 | 3.7 cm |
| 寬度 | 2.7 cm |
| SKU | sb260511095244291829582 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.