- Video













2个E06L三珠摩托车大灯,双色(白/黄)带反光罩,远光灯85W,近光灯60W一体式大灯
SKU: sq260424155267185658268
Price and availability
NT$1,958
款式:
E06L
顏色
彩色
尺寸
均碼
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
彩色
均碼
| Material | Aluminum |
| Power Supply | Car Charger |
| Style Type | E06L |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 80W~90W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq260424155267185658268 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.