Author: a***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 各方面的好,便宜,高CP值。很棒的購物體驗。
顏色: 白色

2A
| Material | Polyvinyl Chloride |
| Pattern Type | Graphic |
| Style | Simple |
| Festivals | Other |
| Color | White |
| Type | Pattern Stickers |
| 高度 | 0.1 cm |
| 長度 | 10.3 cm |
| 寬度 | 6.5 cm |
| SKU | sb25051697731525589 |
Author: a***2
Date:
Review: 各方面的好,便宜,高CP值。很棒的購物體驗。
顏色: 白色
Author: y***9
Date:
Review: 實際⬆️貼紙沒有文案照片裡的好看
顏色: 白色
Author: 8***0
Date:
Review: 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
顏色: 白色
Author: p***6
Date:
Review: 買過很多貼紙了,很實用
顏色: 白色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.