
2件套玻璃磨脚器,专业足部护理工具,柔软环氧涂层表面
SKU: sb260409191010872895237
Price and availability
NT$72
規格
透明的
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

透明的
| Material | Glass |
| Power Supply | None |
| Pattern Type | Letter |
| Features | Multi-function |
| Color | Multicolor |
| Type | Foot Files&Kits |
| Batteries Included | No |
| 長度 | 1.7 cm |
| 寬度 | 6.7 cm |
| 厚度 | 14 cm |
| SKU | sb260409191010872895237 |
Brand Name: ANDVICTORY
Quality: 6461297 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.