Author: e***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: اللهم بارك نفس الصورة
顏色: 銅色
起價
H1
H11
H7
9006
9005
H4
9012
9007
H13
880
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | No |
| Color | Bronze |
| Power Supply | Car Charger |
| Lamp Life | >50000Hrs |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | >100W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq25070242147844141 |
Author: e***5
Date:
Review: اللهم بارك نفس الصورة
顏色: 銅色
Author: h***9
Date:
Review: Very good thank you ❤️
顏色: 銅色
Author: b***h
Date:
Review: very satisfied. much better light than the original bulbs. quick delivery and good product
顏色: 銅色
Author: w***q
Date:
Review: Very satisfied with this
顏色: 銅色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.