Author: i***m
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Muy lindo todo el material es muy bueno
顏色: 銀色

起價
銀色
H1
H11
H7
9006
9005
H4
9007
H13
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | Car Charger |
| Lamp Life | >50000Hrs |
| Style Type | Q3 |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 80W~90W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq260311155048800552616 |
Author: i***m
Date:
Review: Muy lindo todo el material es muy bueno
顏色: 銀色
Author: F***a
Date:
Review: Me llegó muy rápido y se ve de muy buena calidad
顏色: 銀色
Author: m***o
Date:
Review: 取付も簡単で明るさも充分です。
顏色: 銀色
Author: s***r
Date:
Review: 届いたばかりでまだつけてないけど、明るいといいです
顏色: 銀色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.