- Video










全新
2个H4/9003/HB2 LED灯泡,超亮3570芯片,6000K色温,10000流明,无需电池,12-24V
SKU: sq260509161021268035160
Price and availability
NT$195
款式:
2個
顏色
白色
插頭類型
H4
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
白色
H4
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | Car Charger |
| Lamp Life | 50000Hrs |
| Style Type | 2 |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 70W~80W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq260509161021268035160 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.