- Video







全新
2个H4 LED汽车大灯灯泡,6000K氙气白光,472型号,远近光通用,12V/24V
SKU: sq260510153765403579298
Price and availability
NT$211
款式:
G3
顏色
白色
插頭類型
H4
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
白色
H4
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | Car Charger |
| Lamp Life | 50000Hrs |
| Style Type | G3 |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 60W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 5000~6000LM |
| SKU | sq260510153765403579298 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.